افلاکنما یک سالن نمایش 360 درجه برای نمایش یک شبیه سازی واقعی از آسمان بالای سر ماست. گرچه که نام افلاکنما بیشتر نمایانگر مفاهیم نجومی و آسمانی است، اما در حقیقت یک سینمای خاص برای نمایش فیلم ها، انیمیشن ها و محتویات 360 درجه ای است که به جای نمایش در پرده ی تخت سینمایی، نیاز به نمایش در پرده های کروی دارند. این مفاهیم میتوانند شامل تجربه ی حضور در جنگل، سفر به اعماق یک سلول یا موجود زنده، تور مجازی فضا های تاریخی و ... باشند.


تولید محتوای 360 درجه با قابلیت نمایش در افلاکنما های مختلف از پتانسیل های اصلی تیم تولید محتوای انگاره است. همچنین انگاره فیزیک میتواند با آموزش افراد مختلف در این زمینه و فروش آن در قالب پکیج های صادراتی برای افلاکنما های خارجی و یا افلاکنما های داخلی، اقدام به کارآفرینی، جذب سرمایه، جذب متخصصین و افزایش صادرات غیر نفتی نماید.
نرم افزار انگاریوم 3، یک نرم افزار پروژکشن افلاکنما است که تماما توسط متخصصان بومی و دانش فنی ایرانی کد نویسی و طراحی شده است. نسخه ی سوم انگاریوم که حاصل چندین سال توسعه نرم افزار های مبتنی بر پردازش تصویر توسط انگاره می باشد، یکی از قوی ترین و منعطف ترین نرم افزار های مدیریت افلاکنما در جهان به شمار میرود.
انگاره با توجه به کیفیت و حوزه ی فعالیتی خود در سال 95 به عضویت IPS (انجمن بین المللی افلاکنماها) در آمد. این عضویت سبب می شود تا انگاره بتواند محتواهای در حال پخش در بهترین افلاکنما های دنیا را به انگاریوم آورده و با بومی سازی و هماهنگی فرهنگی، علاوه بر نمایش در خود انگاریوم، آن را درکشور های دیگر به فروش برساند.
سازه ی اصلی افلاکنما از سه بخش اصلی تشکیل شده است: محوطه ی خارجی، سالن اصلی و سالن جانبی. سالن اصلی با ظرفیت 70 نفر می تواند بعنوان یک سالن نمایش و سالن کنفرانس مورد استفاده قرار گیرد. همچنین سالن جانبی که بعنوان موزه ی علم و فضای نمایشگاهی طراحی شده، ظرفیت برگزاری نمایشگاه های علمی و کارگاه های آموزشی مختلفی را در خود دارد.
هر قسمت از افلاکنما بر مبنای علمی و مهندسی استانداردی بنا شده است که این موضوع سبب میگردد انگاریوم گواهینامه های مختلفی در زمینه ی ساختمانی کسب کند.
` افلاکنما حوزه های مختلفی را جهت همکاری های متقابل فراهم میکند. شما میتوانید درنقش حامی مالی، سرمایه گذار، تولید کننده ی محتوا، ایده پرداز، حوزه ی بازاریابی و ... با انگاره فیزیک همکاری کنید. ما اعتقاد داریم افلاکنما در درجه ی نخست محلی برای آموزش و آموختن است. لذا حضور تمامی افرادی که بتوانند ما را در این مسئولیت مهم یاری رسانی کنند، مغتنم شمرده و دست همکاریشان را به گرمی میفشاریم.

دانلود کاتالوگ

دانلود